1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 1708. Sokakta çile bitti
1708. Sokakta çile bitti

1708. Sokakta çile bitti

Siirtliler.Net ekibinin 6 ay önce haber yaptığı Kooperatif Mahallesi 1708 nolu sokak belediye tarafından cevre düzenlemesi yapılarak sokak sakinlerinin önümüzdeki kış çamur ve su birikintilerinden kurtardı.

A+A-

Sokak sakinleri tarafından Siirtliler.Net’e sokağın durumuyla ilgili verilen bilginin ardından sokağın içler acısı durumunu bilgisayar ekranlarına taşıyarak gündeme getiren Siirtliler.Net’in haberi üzerine harekete geçen Siirt Belediyesi 6 ay sonra sokağı kullanılabilir bir sokak haline getirdi.

Sokakla ilgili mahalle sakinlerinin dertlerini bilgisayar ekranlarına taşıyan Siirtliler.Net’e, belediye yetkilileri teşekkür ederek telefonla verdikleri bilgide sokağın çalışma programına alındığı bildirildi. 1708 nolu sokağı çalışma programına alan Siirt Belediyesi, kış ayı kendini tam olarak hissettirmeden önce ilgili sokakta çevre düzenlemesi yapılmasıyla mahalle sakinleri her kış çektikleri çileden böylece kurtulmuş oldular.

Yıllardır hiçbir hizmet alamadıklarını ve her kış mevsiminde 1708 nolu sokakta çile çektiklerini belirten mahalle sakinleri, Siirtliler.Net’e ve haberi dikkate alarak sokakta düzenleme yapan Siirt Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

SOKAĞIN YENİ HALİ

 

 

 

 

 

 

 

HABERİMİZDEN ÖNCEKİ HALİ

 

 

 

 

Bu haber toplam 2688 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!