1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. 15 Temmuz Gazisi Mahfuz Göl, Türkiye’de yatırım yaptı
15 Temmuz Gazisi Mahfuz Göl, Türkiye’de yatırım yaptı

15 Temmuz Gazisi Mahfuz Göl, Türkiye’de yatırım yaptı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın gurbetçilere yönelik “Türkiye’de yatırım yapın” çağrısıyla gurbetçi vatandaşların Ana vatanlarına yatırımlarında artış görüldü. 15 Temmuz Gazisi Siirtli hemşerimiz Mahfuz Göl o gurbetçilerden biri.

A+A-

Fransa’nın Strazburg kentinde yaşayan 15 Temmuz Avrupa Gazisi Siirtli Mahfuz Göl, Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı çağrı üzerine İstanbul’da ve Yalova’nın Armutlu ilçesinde 500 bin Euro’luk gayri menkul yatırımı yaptı.

TÜRKİYE, SADECE TÜRKİYE'DEN İBARET DEĞİLDİR

Fransa Gazetesi’nde çıkan haberde yaptığı açıklamalarda hemşerimiz Mahfuz Göl şu ifadelere yer verdi: “Türkiye, sadece Türkiye’den ibaret değildir. Ana vatanımıza ekonomik olarak operasyonlar çekildiği şu günlerde Türkiye’nin sadece Türkiye’den ibaret olmadığını tüm dünyaya göstermemiz gerekiyor. Başkan Erdoğan’ın yaptığı yatırım çağrısını önemsiyorum. Tıpkı o hain 15 Temmuz darbe girişimi yapıldığı gece yapmış olduğu çağrıya meydanlara çıkarak verdiğimiz yanıt gibi şimdi de yatırım çağrısına cevap veriyorum. İstanbul’da ve Yalova’nın Armutlu ilçesinde olmak üzere 500 bin Euro’luk gayri menkul yatırımı yaptım. Diğer gurbetçi kardeşlerimizin de bu konuda ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum

Bu haber toplam 3485 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
6 Yorum